Sen Hazırsan Biz Hazırız. İşletmelerin ülke ve dünya genelinde daha üretken olmalarına yardımcı olmak için ekibimize katılın. CV Gönder

İK Süreçlerimiz

Sona Bilişim insan kaynakları yönetiminin temel amacı; değerlerimizi paylaşan doğru yeteneği bularak ailemizi genişletmek, bilgi seviyesi ve deneyimi ile örnek gösterilen, faaliyet alanında uzmanlaşmış çalışanlar yetiştirilmesine destek olmak, ekip çalışanları için global kariyer olanakları oluşturup geliştirmektir.

Sona Bilişim’in bağlı olduğu değerler ve kültürü doğrultusunda; işe alımdan yetenek yönetimine, kariyer hareketlerinden eğitim ve gelişim programlarına tüm İK süreçleri herhangi bir ayrım yapılmadan ve ayrıcalık tanınmadan, işin gerektirdiği yetkinlikler, çalışan potansiyeli ve mevcut performans dikkate alınarak yönetilmektedir. Birim müdürlerince gerçekleştirilen mülakatlarla söz konusu pozisyon için mesleki yeterlilik ölçümünden sonra işe alım gerçekleştirilir.

Sona Bilişim ailemize katılmak, yeniliklere ve değişimlere açık olmayı; sonuç odaklı yaratıcı çözümler geliştirebilmeyi gerektiriyor. Siz de bu büyük resmin içinde yer almak istiyorsanız, özgeçmişinizi bize kurumsal web sitemiz veya “kariyer@sonabilisim.com” adresi üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

Değişime Liderlik Et!

Tüm sihri yapan insanların dünyası

İletişim

İletişim

Pazarlama

Pazarlama

Teknik

Teknik

Strateji

Strateji

Sürdürülebilir eğitim yöntemleri

Avatar

“Çok keyifle staj yaptığım şirket her gün farklı uygulamalarla sizi sektöre en iyi şekilde hazırlıyor”

Elif Tokgöz

Data Security Intern
+
icon

Stajer

+
icon

Yıllık

Deneyim

İletişim, orta çaplı bir mucizedir

İletişim, orta çaplı bir mucizedir

Süreç nasıl işliyor?

Süreç nasıl işliyor?

İş başvurunu sonrasında uygun pozisyonda birim yöneticileri CV’nizi inceliyor ve pozisyona uygun olup olmadığınızı değerlendiriyor.

CV'ni gönderiminde cevap süresi nedir?

CV'ni gönderiminde cevap süresi nedir?

Başvurunu sonrasında uygun pozisyonda açıklık olması durumunda insan kaynakları sizinle iletişime geçerek temel uyumluluk sorularını size iletiyor. Referanslarınıza uyumluluk sorularını ileterek cevapları yönetim birimine iletiyor. Bu süre ortalama 2-3 Hafta sürebilir.

Staj başvurusu nasıl yapılır?

Staj başvurusu nasıl yapılır?

Staj için kariyer@sonabilisim.com adresine “ Staj Başvurusu” başlıklı CV’nizin yer aldığı bir dosya eklemelisiniz. Dosyanız incelendikten sonra staja kabul edebilecek şirket içi birimlerine CV niz iletilir. Birim onayı ile birlikte yönetim onayı alınır ve İnsan Kaynakları birimi sizinle iletişime geçer

Daha iyisini yapmak için birlikte çalışmalıyız

Benzersiz müşteri sorunlarını çözmeye ve teknik çözümleri yönetmeye hazır mısınız? Dinamik bir ortamda yetenekli bir ekiple çalışmaya hazır mısınız? İş teknolojisinin en ileri noktasında olmaya hazır mısınız?

Teknik çözümleri stratejik danışmanlık ve yönetilen hizmetlerle destekliyoruz.

Büyük veya küçük her şirket, BT stratejilerini dönüştürmeleri gerektiğini bilir.