Ayrıcalıklı erişimin denetimini elinize alın Parola, şirketlerin kimlik bilgileriyle kimlik bilgisi erişim denetimleri uygulamasına olanak tanıyarak BT altyapısını veri ihlallerinden ve uyumluluk ihlallerinden korur.
Erişim Riskini Sürekli Yönetin

Her ayrıntıda yaratıcı güvenlik

senhasegura, veri koruma mevzuatına uyumu sağlamanın yanı sıra, ayrıcalıklı kimlik bilgileri ve veri sızıntısı yoluyla gerçekleştirilen siber saldırıları önlemek için en iyi PAM çözümüdür.

Ayrıcalıklı erişimi ve parolaları doğru şekilde yöneterek üretkenliği ve verimliliği artırın.

Senhasegura PAM platformunun yetenekleri, en zorlu siber güvenlik gereksinimlerini karşılar ve herhangi bir kuruluşun siber güvenlik yönetimi kurallarına, düzenlemelerine ve politikalarına ve ayrıcalıklı erişim yaşam döngüsünde öngörülen tüm adımlara uymasını sağlar.
Uygulama Kimliği;
Kaynak kodlarına, komut dosyalarına ve yapılandırma dosyalarına eklenen kimlik bilgilerini ortadan kaldırma imkanı.
Kayıt Alma;
Şeffaf proxy'ler aracılığıyla gerçekleştirilen tüm uzak oturumların kaydedilmesi ve depolanması.
Olay iş Akışları;
Uzaktan oturum veya parola görüntüleme servis talepleri, çok düzeyli onay akışlarına ve istekte bulunan kullanıcı tarafından sağlanan gerekçelerin doğrulanmasına saygı gösterebilir ve e-posta veya SMS yoluyla uyarılır.
Uzak Oturum İzleme;
Canlı Yayın işlevi, Bilgi Güvenliği alanının kullanıcı etkinliklerini izlemesine ve kullanıcının oturumunu basit ve hızlı bir şekilde duraklatma veya sonlandırma olasılığı da dahil olmak üzere şüpheli olayları gerçek zamanlı olarak algılamasına olanak tanır.
SSH Anahtar Yönetimi;
SSH anahtar koruması için güvenli depolama, döndürme ve erişim kontrolü.
Davranış Analizi;
Davranış kalıplarındaki ve kullanıcı erişim profillerindeki herhangi bir değişikliğe tanımlama ve yanıt.
Kullanıcı Erişimi;
Kullanıcıların kritik etkinliklerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmesi için gerekli izinlerin atanması, parola değiştirme, kullanıcı aktifleştirme, deaktive etme gibi görevlerin otomasyonu sağlanır
Ayrıcalık Otomasyonu;
Yalnızca herhangi bir kullanıcının ortamdaki kritik etkinlikleri güvenli bir şekilde gerçekleştirmesi için gerekli izinleri atamak mümkündür.
Tehdit Analizi;
Ayrıcalıklı kimlik bilgileriyle gerçekleştirilen şüpheli eylemleri gerçek zamanlı olarak algılamak ve uyarmak için ortamı izleme

Kimler için önerilir?

senhasegura, dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlarda ayrıcalıkların kötüye kullanılmasını ortadan kaldırma misyonuyla ayrıcalıklı erişim yönetiminde lider bir küresel çözümdür.
10'dan fazla kullanıcısı olan şirketler.
Siber güvenlik kurallarına ve düzenlemelerine uyması gereken şirketler.
Denetimde dikkat çeken şirketler.
En iyi güvenlik uygulamalarını uygulamak isteyen şirketler.
Güvenlik olayı yaşayan şirketler.
İşletme maliyetlerini düşürmesi gereken şirketler.
"Bin kilometrelik bir yolculuk tek bir adımla başlar"

Ya güvenilir bir haritanız olsaydı?

Yol boyunca engelleri güvenli bir şekilde aşmanıza yardımcı olmak için, senhasegura size ayrıcalıklı kimlik bilgilerini ⎼ "krallığın anahtarları" olarak da bilinen bir siber çözüm olan Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) Yaşam Döngüsü'nün haritasını sonabilişim ile sağlıyor
Ne İçin Bekliyorsun?

Ayrıcalığın Kötüye Kullanılması

Kurumsal veri saldırılarının yaklaşık %80'i aktif veya eski çalışanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Kimlik bilgilerinin ayrıcalık kötüye kullanımına karşı nasıl korunacağınızı öğrenin.
Senhasegura, Gartner bakışlarında en iyi şekilde değerlendirilen PAM çözümüdür.

Kimlik Yönetimi

Kimlik Yönetimi

Tarama Bulma özelliği, ortama bağlı tüm varlıkları ve dijital sertifikalar da dahil olmak üzere ilgili kimlik bilgilerini eşlemek ve tanımlamak için kullanılır. senhasegura, cihazların (eski uygulamalar dahil), kimlik bilgilerinin, kapsayıcıların, çalışma kitaplarının, dijital sertifikaların ve SSH anahtarlarının eşlenmesine ve tümleştirilmesine olanak tanır.

Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi

Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi

Erişim gruplarını yapılandırırken, fiziksel erişim parolası verilmesine izin verilecek yönetici kullanıcıları ve hedef aygıta veya sisteme erişmek için çözüm tarafından sağlanan uzaktan erişimi kullanabilecek kullanıcı grubunu tanımlayabilirsiniz.

Denetim

Denetim

Sistemdeki tüm oturumlar video ve metin olarak kaydedilebilir, böylece sistemdeki herhangi bir eylemin daha sonraki denetimler için izlenebilmesini sağlayarak bir siber olayın nedenini hızlı bir şekilde bulmanıza veya denetim taleplerini karşılamanıza olanak tanır.

Segura dökümlarına göz atın

Bir “çözüm”den fazlasını elde edin.
Senhasegura

Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi

Bir şirkette ayrıcalıklı erişim yönetimi uygulamak, bilgi hırsızlığı ve diğer güvenlik sorunlarının olmamasını sağlamak için kritik öneme sahiptir. Sözde siber saldırılar, örneğin, para karşılığında bilgilerin çalınması ve ele geçirilmesinden sorumludur ve bu da bir kuruluşun işinin sürekliliğine çeşitli zararlar verir. Çok yaygın hale geldiler ve eylemleri sadece finansal kayıplara değil, aynı zamanda imaj ve itibar kayıplarına da neden olabilir. Ne yazık ki, eğilim, yıllar geçtikçe, bu siber saldırıların giderek daha
Senhasegura

2022 Siber Güvenlik Trendler

Son yıllarda, şirketlerin ve toplumun teknolojik bağımlılığı sadece artmıştır. Şirketler, süreçlerini dijitalleştirmeye ve müşteriler, ortaklar, tedarikçiler ve çalışanlar için en iyi deneyimi sağlamaya giderek daha fazla yatırım yapmaktadır. Dijital dönüşüm süreci ve Bulut, Büyük Veri, Nesnelerin İnterneti ve 5G gibi yeni teknolojiler, siber tehditlerde de artışı beraberinde getirdi. Covid-19 salgınının yönlendirdiği uzaktan çalışma modellerine geçiş, insanları ve işletmeleri kötü niyetli saldırılara karşı daha da savunmasız hale getirdi. Bu, siber güvenlik
Senhasegura

2021’in En Büyük 5 Veri Sızıntısı

Pandemi sırasında siber saldırılar her zamankinden daha fazla büyüdü. Hırsızlık, kaçırma ve veri sızıntıları, siber suçlarda giderek daha popüler uygulamalar haline geliyor.

Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

Çok çeşitli müşterilerle çalışmaktan onur duyuyoruz.
Yürüttüğümüz her projenin benzersiz olduğunu biliyoruz.

Bir demo isteyin ve neden senhasegura olduğunu öğrenin

İş ihtiyaçlarınız hakkında bir uzmanla konuşun ve işletmeniz için en iyi PAM çözümünün avantajlarını keşfedin!
Haziran 2024
Pts
Sal
Çar
Per
Cum
Cts
Paz
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Bilgileriniz % 100 güvendedir. Spam mail atmayacağımıza söz veriyoruz