Gerçek iş sonuçları sunan ağ iletişimi ve siber güvenlik çözümleri edinin. Çok uzun süredir, bir ağın ne yapamayacağı size söylendi. Size neler yapabileceğini gösterelim. Yapay zeka destekli bir ağ ile her şeyi yeniden düşünün. Konuşalım Keşfedin

Tecrübe ile hareket ediyoruz

Güçlü Bağlantılar, Değişimi Güçlendirin

Ağ Altyapısı

Juniper Networks, müşterilerinin ağ altyapısını oluşturmak için çeşitli ürünler sunar. Bu ürünler arasında ağ anahtarları, yönlendiriciler, anahtarlamalı Ethernet cihazları ve optik transport sistemleri yer almaktadır. Bu ürünler, ölçeklenebilirlik, performans ve güvenilirlik açısından sektör lideridir. Juniper ayrıca, müşterilerine ağlarını optimize etmek ve yönetmek için yazılım tabanlı çözümler de sunar.

Güvenlik

Juniper Networks, müşterilerinin ağlarını korumak için çeşitli güvenlik çözümleri sunar. Bu çözümler arasında güvenlik duvarları, IPSec VPN'ler, SSL VPN'ler, ağ erişim kontrolü ve DDoS koruması yer alır. Juniper, özellikle büyük işletmeler ve hizmet sağlayıcıları için kritik öneme sahip olan veri merkezi güvenliği alanında sektör lideridir. Ayrıca, güvenlik açıklarını tespit etmek ve gidermek için danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.

Bulut Tabanlı Hizmetler

Juniper Networks, bulut tabanlı hizmetler konusunda da uzmanlaşmıştır. Bu hizmetler, müşterilerinin ağlarını kolayca yönetmelerini ve ölçeklendirmelerini sağlar. Juniper'ın bulut tabanlı hizmetleri arasında, SD-WAN, DNS güvenliği, uygulama performansı izleme ve otomasyon yazılımı yer almaktadır. Bu hizmetler, müşterilerin ağlarını optimize etmelerine ve iş süreçlerini basitleştirmelerine yardımcı olur.

İşletmenizi daha iyiye dönüştürecek BT hizmetleri sağlayıcısı

Avatar

“Bu yıllarda Juniper ağı ile tanıştım ama cihazı gerçekten seviyorum”

Ağ Uzmanı

Lojistik
icon

Gartner

Yıldızı
+
icon

Ürün

İşletmeleri ileriye taşıyoruz

Sektör lideri yapay zekamız, Aston Martin ve Zoom gibi işletmeleri çalıştırmanın ötesine taşır ve sorunları gerçekleşmeden önce çözer. Ağınız son zamanlarda sizin için ne yapıyor? Daha fazlasını yapıyor olabilir.

Tüm Müşterilerimizin Memnun Olduğundan Emin Oluyoruz

Juniper Blog

Gelişmeler ve yenilikleri takip edin.

Tüm çalışma şekillerimize uygun üretkenlik ve ortak çalışma araçları.

Vizyon

Ağımızdaki insanların ihtiyaçlarını karşılarken sürdürülebilir yüksek büyüme oranına sahip birinci sınıf bir ulusal marka oluşturun.

Misyon

Toplum için uyum ve potansiyeli en üst düzeye çıkarmak, ağ teknolojisinin ve uygulamalarının geliştirilmesine öncülük etmek.

İletişim, orta çaplı bir mucizedir.

Kullanıcıların ve kuruluşların daha fazlasını başarmasını sağlayacak esnek, yenilikçi bir çözüm.

Bir demo isteyin ve neden Juniper olduğunu öğrenin

Takvim üzerinden bir gün seçin ve formu doldurun İster online ister kurumunuzda bir Sunum/Demo çalışması yapalım.
Haziran 2024
Pts
Sal
Çar
Per
Cum
Cts
Paz
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Bilgileriniz % 100 güvendedir. Spam mail atmayacağımıza söz veriyoruz