Ağların Ötesinde İnovasyon Çok uzun süredir, bir ağın ne yapamayacağı size söylendi. Size neler yapabileceğini gösterelim. Yapay zeka destekli bir ağ ile her şeyi yeniden düşünün. Konuşalım Keşfedin

İstikrarlı Büyüme İlham Verici Başarılar Sunar

Ruijie ile işletmenizin ağ oluşturma ihtiyaçlarını karşılayın.

Router

Router

Ruijie Router, güvenli ve hızlı internet erişimi için tasarlanmış bir üründür. Gelişmiş teknolojisi sayesinde, yüksek performanslı ağ bağlantısı elde etmenizi sağlar. Ruijie Router'ın özellikleri arasında kolay kurulum, güvenlik duvarı ve gelişmiş yönetim seçenekleri yer alır.

Switch

Switch

Ruijie Switch, ağınızda hızlı ve stabil bir bağlantı sağlamak için tasarlanmıştır. Yüksek kapasiteli portlara sahip olan bu ürün, işletmenizin ihtiyacı olan hızlı ve güvenilir ağ bağlantısını sunar. Aynı zamanda, kapsamlı ağ yönetimi seçenekleri de sunar.

Wireless

Wireless

Ruijie Wireless, yüksek kapasiteli kablosuz ağlar için geliştirilmiş bir teknolojidir. Gelişmiş özellikleri sayesinde, yoğun kullanım alanları için bile yüksek performanslı ve güvenilir bir kablosuz ağ oluşturmanızı sağlar. Ruijie Wireless, kolay kurulum, merkezi yönetim ve gelişmiş güvenlik seçenekleri ile avantajlı bir seçimdir.

İşletmenizi daha iyiye dönüştürecek BT hizmetleri sağlayıcısı

Avatar

“Bu yıllarda Ruijie ağı ile tanıştım ama cihazı gerçekten seviyorum”

Ağ Uzmanı

Lojistik
icon

Gartner

Yıldızı
icon

Dünya Çapında

Ülkede

Her boyuttan ekibin bağlanma, üretme ve birlikte çalışma biçimi.

Ağınız yalnızca en zayıf bağlantısının izin verdiği kadar hızlı çalışacaktır. Donanımınız ne kadar üst düzey olursa olsun, istasyonlarınızı birbirine bağlayan kablolama alt düzeydeyse, ağınızdaki veri trafiğinin hızı zarar görür.

Tüm Müşterilerimizin Memnun Olduğundan Emin Oluyoruz

Tüm çalışma şekillerimize uygun üretkenlik ve ortak çalışma araçları.

Vizyon

Ağımızdaki insanların ihtiyaçlarını karşılarken sürdürülebilir yüksek büyüme oranına sahip birinci sınıf bir ulusal marka oluşturun.

Misyon

Toplum için uyum ve potansiyeli en üst düzeye çıkarmak, ağ teknolojisinin ve uygulamalarının geliştirilmesine öncülük etmek.

İletişim, orta çaplı bir mucizedir.

Kullanıcıların ve kuruluşların daha fazlasını başarmasını sağlayacak esnek, yenilikçi bir çözüm.