Tehdit İstihbaratı SOCRadar'ın Genişletilmiş Tehdit İstihbaratı ürünü, güvenlik duruşunuzu iyileştirmek için Dış Saldırı Yüzey Yönetimi, Dijital Risk Koruması ve Siber Tehdit İstihbaratı modüllerini birleştirir. Daha Fazla Okuyun
secure-cycle

Dış Saldırı Yüzey Yönetimi

secure-cycle

Dış Saldırı Yüzey Yönetimi

Otomatik sürekli izleme ile bilinmeyen harici dijital varlıkların önem derecesine ilişkin görünürlük ve bağlam elde edin.
secure-eye

Siber Tehdit İstihbarat Platformu

secure-eye

Siber Tehdit İstihbarat Platformu

SOCRadar'ın yapay zeka destekli nihai tehdit arama ve avlanma platformu ile derin web'in kapılarını güvenli ve kolay bir şekilde açmasına izin verin.
incident-response

Dijital Risk Koruma Hizmetleri

incident-response

Dijital Risk Koruma Hizmetleri

Anında kimlik avı alan adı tanımlama ile eyleme dönüştürülebilir zeka uyarıları alın; ve güvenliği ihlal edilmiş kimlik bilgileri ve kredi kartı algılama.
SOCRadar mevcut siber güvenlik altyapınızı proaktif bir siber güvenlik kalkanı olarak kullanılmasını sağlayan bir siber tehdit ve istihbarat çözümüdür. Kendini sürekli geliştiren SOCRadar, Gartner’ın Dünya Siber Tehdit İstihbarat çözümleri içerisinde 4.9 puan ile ilk beş arasında gösterilmektedir
SOCRadar, profesyonel bir siber tehdit aktörü gibi davranarak, siber saldırıları ve siber saldırılara dönüşebilecek verileri Deep Web, Dark Web, BlackMarket, Bot Market, PasteBin Siteleri, Github, Sosyal Medya Siteleri gibi farklı dillerdeki binlerce kaynaktan toplar, yapay zeka ve büyük veri teknolojilerinden faydalanarak anlamlandırır ve istihbarata dönüştürür. Bu sayede Bilgi İşlem ve Siber Güvenlik sorumluları, SOCRadar tarafından üretilen alarmlar sayesinde, siber saldırılar daha gerçekleşmeden önce önlem alabilir veya bu değerli istihbarat verilerini, firma veya kurumun siber güvenlik altyapısına aktararak, güvenlik kalkanlarının proaktif ve daha sağlam olmasını sağlayabilirler.

Stratejik Tehdit İstihbaratınızı Zenginleştirin

Verilerin korunması, tehditlerin tespiti ve savunma stratejilerinin geliştirilmesi için siber istihbarata yatırım yapmak, kurumlar ve devletler için vazgeçilmez bir gerekliliktir.
icon

icon
İleride oluşabilecek siber güvenlik tehditlerinden haberdar olun ve proaktif aksiyon alın! ThreatFusion modulü, tehdit istihbarat ekiplerinin gerçek zamanlı ve daha derin tehdit araştırmaları yapabilmesi için büyük veri destekli bir tehdit inceleme modülüdür. ThreatFusion modülü, deep ve dark web paste sitelerinden yer altı dark web forumlarına kadar, çok geniş bir büyük-veri kaynağından beslenir. ThreatFusion modülü hazır API entegrasyonu sayesinde, geniş bir çözüm ve kaynak yelpazesinden tehdit ve istihbarat verilerini çeker, potansiyel tehdit ve tehdit aktörleri hakkında siber güvenlik uzmanlarına bilgiler verir.
icon

icon
Hassas verilerinizin açığa çıkmasına karşı kurumunuzu koruyun! RiskPrime modülü, endüstri lideri anlık phishing(kimlik avı) alan adlarını tanımlama, internet genelinde tarama ve tehlike altında olan kimlik bilgisi algılama teknolojilerini kullanarak, büyük veri noktalarından ilgili verileri toplar, ilişkilendirir ve eyleme geçirilebilir istihbarat uyarıları halinde kullanıcısına sunar. Bu sayede güvenlik operasyonları, risk yönetimi ve siber güvenlik ekiplerinin dijital dönüşüm yoluyla belirli risklerin nasıl geliştiğini ve bu riskleri azaltmak için ne yapılması gerektiğini hızlı ve etkili bir şekilde anlamasını ve aksiyon almasını sağlar.
icon

icon
Hızla büyüyen küresel saldırı yüzeyinizi koruyun! AttackMapper modülü, kurumunuzun dışa bakan, bilinen veya bilinmeyen tüm dijital varlıklarını otomatik olarak keşfeder ve siber güvenlik operasyon yöneticilerine bu varlıkları kontrol etmelerine vekoruma altına almalarına yardımcı olur. SOCRadar’ın gelişmiş internet çapında izleme algoritmaları sayesinde AttackMapper, güvenlik ekiplerine kullanımda olan tüm internete açık teknolojik varlıkların yanı sıra IP, DNS, Etki Alanı vekriptografik altyapı ile ilişkilendirilen varlıklar hakkında doğrudan görünürlük sağlar.
rocket

Otomasyon Gücü

rocket

Otomasyon Gücü

Sıradan güvenlik işlerini ve görevlerini azaltarak, siber güvenlik ekibinin verimliliğini uçurun.
secure-cycle

360° Görünürlük

secure-cycle

360° Görünürlük

Dışarıya bakan dijital varlıklarınızı koruma altına alın ve derinlemesine görünürlük kazanarak koruyun.
api

Hassas API Entegrasyonu

api

Hassas API Entegrasyonu

Mevcut güvenlik altyapınız ve SIEM çözümleriyle sorunsuz entegre edin.
fast

Hemen Başlayın

fast

Hemen Başlayın

Saatler içinde dijital varlıklarınızı çıkarın, herhangi bir girdi gerektirmeden keşfetmeye izlemeye ve istihbarat almaya başlayın.
wallet

Maliyetlerinizi Optimize Edin

wallet

Maliyetlerinizi Optimize Edin

Keşfedilen varlıklar arasında sadece korumak ve izlemek istediklerinizi seçin. Bu sayede lisans maliyetlerinizi optimize edin.
protected-user

CTIA desteği

protected-user

CTIA desteği

Şirket içi becerilerini ve uzmanlığını geliştirmelerine yardımcı olarak, tehditleri belirlemek ve gidermek için müşterilerle çalışmaya hazır.

Daha fazla bilgi mi arıyorsunuz

Teknolojileri benimsemek, uygulamak ve yönetmek için kapsamlı stratejilere ihtiyacınız varsa işletmeniz için kritik öneme sahip, başarıya giden ilk adım biziz

Müşterilerimiz Ne Diyor?

SOCRADAR, mevcut güvenlik stratejimizi tamamlayan paha biçilmez bir bilgi kaynağıdır. Personel son derece yardımsever ve düşüncelerimizi çok iyi biliyorlar. Bu nedenle yanlış pozitif oranımız neredeyse hiç yok.

SOCRadar, eyleme geçirilebilir tehdit istihbaratı uyarılarının yanı sıra gelişen tehdit aktörü faaliyetleri hakkındaki eğilimleri sağlayarak bizim için stratejik bir ortak haline geldi. Çevre dışında görünürlük kazanmada çok yardımcı olmuştur.

Bir demo isteyin

Takvim üzerinden bir gün seçin ve formu doldurun İster online ister kurumunuzda bir demo çalışması yapalım
Haziran 2024
Pts
Sal
Çar
Per
Cum
Cts
Paz
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Bilgileriniz % 100 güvendedir. Spam mail atmayacağımıza söz veriyoruz